مانیتور ضربان قلب جنین از راه دور

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: دومین کنفرانس تله مدیسین

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : docx
بازدید : 38 نفر
نویسندگان:
مهشید کوچکسرایی؛ دانشجوی کارشناس ارشد مهندسی پزشکی دانشگاه امیر کبیر
mahshidk253@yahoo.com
دکتر محمد ربیعی؛ عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه امیرکبیر
mrabiee@aut.ac.ir
گل پرکم؛ دانشجوی کارشناس ارشد مهندسی صنایع دانشگاه امیر کبیر
parkamgol@yahoo.com
 

چکیده:
مانیتورینگ جنین در منزل به منظور استخراج داده ها در طولانی مدت و با هزینه کمتر بسیار مناسب است. این روش شامل پردازش سیگنال آکوستیک ( صوتی ( آشفته دریافتی از شکم مادر می باشد .
این پردازش بر اساس کشف و آشکار سازی صدا های دیاستولیک و سیستولیک به وسیله قرار دادن آنها در دو باند فرکانسی مجزا ، از طریق اتوکرولیشن بر روی فواصل زمانی پیش بینی شده ، صورت می گیرد . اتوکرولیشن معیاری برای تعیین مشابهت بین سیگنالهای پی در پی است .
بااستفاده از این روش به طور قابل توجهی داده های انتقالی به مرکز کامپیوتر بیمارستان کاهش می یابد .این روش باعث می گردد تا تنها داده های حاصل از پرید های زمانی بسیار آشفته که بیانگر بروز مشکل برای جنین هستند به بیمارستان انتقال یابند . بر پایه این روش ، یک سیستم فنوکاردیوگرافی ) ضبط صدای قلب ) جنین از راه دور ، بدون محدودیت در اندازه گیری ، می تواند ایجاد شود.

واژه های کلیدی:
مانیتور ضربان قلب، الکتروکاردیوگرام، فنوکاردیوگرافیقیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 
طراحی سایت