بررسی میزان رضایت مشتری براثر یکسان سازی نیازمندی غیرکارکردی در ابر سرویس گرا

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: هفتمین کنفرانس نظام اداری الکترونیکی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : docx
بازدید : 22 نفر
نویسندگان:
آزیتا رضایی؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
Azrezaei60@gmail.com
علی برومندنیا؛ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب
Broumandnia@azad.ac.ir
 دکتر محمد کلانتری؛ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
md_kalantari@yahoo.com
  
 
چکیده:
محاسبات ابری، مدل شبکه ای بزرگ است که ازطریق اینترنت خدمات خود را به کاربران ارائه نموده و جزئیات فنی اش را از آنان پنهان می سازد. هر یک از مدلهای ابری برای مصارف مختلف کاربرد دارند. تمامی این نمونه ها می توانند با استفاده از لایه سرویس خدمات به مشتریان خود خدمت رسانی نمایند. هر ابر دارای یک قرارداد سطح خدمات بوده و ملزم به رعایت آن می باشد که درصورت عدم رعایت، می بایست جریمه به مشتری خود پرداخت نماید. حال آنکه در زمان استفاده از لایه سرویس دهی ، ابرهای دیگر نیز می بایست درصورت همکاری با ابر مبدا قرارداد سطح خدمات ابر مبدا را رعایت نمایند. داشتن کارایی در مدیریت منابع، امنیت و دسترس پذیری به برنامه های موردنیاز کاربران، در ابر از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. کاربران زمانی که از محاسبات ابری سرویس گرا استفاده می نمایند نیازمند برقراری قرارداد سطح خدمات در زمان دریافت خدمات می باشند.
در این گزارش سعی می شود با تمرکز برروی سه نیازمندی غیرکارکردی امنیت، دسترس پذیری و کارایی و با استفاده از صف FIFO در ابرها، یکسان سازی در سطح ابرهای مختلف را به انجام رسانید. نتایج بدست آمده نشان می دهد درصد پرداخت جریمه در ابرهای مختلف به دلیل برقراری این یکسان سازی در کلیه ابرها کاهش یافته و در نتیجه میزان رضایت مشتریان در ابرهای مختلف به میزان 86% افزایش یافته است.
 
واژه های کلیدی:
محاسبات ابری، قرارداد سطح خدمات، معماری مبتنی بر سرویس ، واسطقیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 
طراحی سایت