ارزیابی اجرای آموزش الکترونیکی 2.0 در سیستم آموزش الکترونیکی

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: دومین کنفرانس دانشگاه الکترونیکی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : doc
بازدید : 30 نفر
نویسندگان:
نیما رحیمی؛ دانشگاه علم و صنعت ایران، مرکز آموزش الکترونیکی
nima_rahimi@vu.iust.ac.ir
زهرا زندیه؛ دانشگاه علم و صنعت ایران ، مرکز آموزش الکترونیکی
zandieh@vu.iust.ac.irچکیده:
هدف از این مقاله بررسی تاثیر وب 2.0 بر روند آموزش الکترونیکی، معرفی آموزش الکترونیکی 2.0، سه نسل در آموزش و یادگیری الکترونیکی و همچنین بررسی مزایا و معایب این موج جدید در آموزش الکترونیکی است. در ادامه به این سوال پاسخ خواهد داد، که آیا آموزش الکترونیکی 1.0 هنوز کارآمد می باشد و یا به تاریخ آموزش می پیوندد. در ادامه به این نکته اشاره می گردد که  با توجه به روند فعالیت های دانشگاه های مطرح جهان ، آموزش الکترونیکی 2.0 از طریق ابزارهای وب 2.0 به سرعت در حال گسترش است. در این مقاله به این نتیجه دست یافته ایم که استفاده از ابزارهاي وب 2.0 در آموزش الکترونیکی 2.0 با مشکلاتی رو به رو است که امکان برطرف سازي آنها توسط یک سامانه جامع مدیریت آموزش 2.0 و صرف زمانی اندك در آموزش نحوه ي استفاده از این ابزار ها به سادگی امکان پذیر می باشد.


واژه هاي کلیدي:
آموزش الکترونیکی 1.0، آموزش الکترونیکی 2.0 ، وب 2.0، یادگیري الکترونیکی ،سیستم مدیریت آموزش2.0، سیستم مدیریت محتواي آموزشی.قیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 
طراحی سایت