بررسی جایگاه آموزش همراه به عنوان نسل جدید سیستم های آموزش الکترونیکی

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: نخستین کنفرانس دانشگاه الکترونیکی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : doc
بازدید : 27 نفر
نویسندگان:
مجید صفاریان زاده؛دانشکده آموزش­های الکترونیکی دانشگاه شیراز
Majidsaffarianz@peykasa.ir
دکتر محمد قاسم زاده؛ گروه کامپیوتر دانشگاه یزد
 M.ghasemzadeh@yazduni.ac.ir
دکتر سبحان ­منش؛ گروه کامپیوتر دانشگاه شیراز
Sobhan@shirazu.ac.irچکیده:
در طول سال­های اخیر بسیاری از مراکز آموزش از راه دور و موسسات محلی، استفاده از تلفن همراه را به عنوان بخشی از سیستم آموزش الکترونیکی خود آغاز کرده­اند. بطور کلی فناوری­های ارتباطی و اطلاعاتی نوین بویژه تلفن همراه مسیرهای جدیدی را برای پشتیبانی از یادگیری دانشجویان باز کرده­اند و از این طریق فرصت­های بهتری برای گسترده­تر شدن مخاطبین بوجود امده است. با این حال پرسش­هایی مطرح است که آیا تلفن همراه فقط بخشی از تغییراتی است که در آموزش الکترونیکی بوجود آمده است یا اینکه خود به عنوان نسل جدیدی از آموزش الکترونیکی باید در نظر گرفته شود؟ آیا استفاده از آن فرصت­های جدیدی را از نظر قابلیت دسترسی و انعطاف­پذیری برای یادگیری و پشتیبانی در اختیار موسسات آموزش الکترونیکی قرار می­دهد؟ در این مقاله بر اساس نظرسنجی بین­المللی که از اساتید مراکز آموزش الکترونیکی صورت گرفته به پرسش­های مطرح شده پاسخ داده می­شود.

 
واژه هاي كليدي:
آموزش همراه ، آموزش الکترونیکی ، نسل­های آموزش الکترونیکی ، پشتیبانی از دانشجویان.قیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.


 
طراحی سایت