سیستم مدیریت ساختمان

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: همایش فرصت‌ها و چالش‌های هوشمندسازی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : docx
بازدید : 28 نفر
نویسنده:
رجا عربی؛ کارشناس نرم افزار، سازمان فناوری اطلاعات و آمار شهرداری ساریجکیده:
به تازگی، نیاز به بازرسی عملکرد پایدار در چرخه عمر ساختمان پس از ساخت و ساز توسط صنعت ساخت و ساز تاکید شده است. برای رسیدن به این هدف، با اتخاذ سیستم های مدیریت ساختمانضروری است که این نیاز برآورده شود. ساختمان هوشمند به مجموعه سخت افزارها و نرم افزارهایی اطلاق ميشود که به منظور مانيتورینگ و کنترل یکپارچه قسمتهای مهم و حياتی درساختمان نصب ميشوند وظيفه این مجموعه، پایش مداوم بخش های مختلف ساختمان و اعمال فرامين به آنها به نحویست که عملکرد اجزاء مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و درشرایط بهينه و با هدف کاهش مصارف ناخواسته و تخصيص منابع انرژی فقط به فضاهای در حين بهره برداری باشد. در این پژوهش به توصیف سیستم های مدیریت ساختمان، مزیت ها و استراتژی های مناسب سیستم BMS ، هوشمند سازی ساختمان اداری و همچنین سیستم مدیریت ساختمان مبتنی بر دانشپرداخته است.


واژه های کلیدی:
سیستم مدیریت ساختمان، ساختمان هوشمند، مصرف انرژی، سیستم مدیریت هوشمند ساختمانقیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 
طراحی سایت