مجموعه نرم افزاری پرند King 43

توضیحات کوتاه

مجموعه نرم افزاری پرند King 43

مشخصات فایل

قیمت : 58000 تومان
نوع فایل : jpg
بازدید : 1631 نفر

مجموعه نرم افزاری 43 KING، به عنوان آپدیت‌ترین مجموعه نرم افزاری در بازار ایران، شامل جدیدترین نرم افزارهای کاربردی و تخصصی در قالب 20 عدد DVD 9 بوده که تمام نیازهای نرم افزاری شما را برطرف خواهد کرد. این محصول جامع، در برگیرنده‌ی نرم افزارهای منتخب کاربردی و تخصصی در تمامی زمینه‌ها بوده که پس از تست کامل نصب و کارکرد بر روی نسخه‌های مختلف ویندوز، با پشتیبانی فنی شرکت پرند عرضه می‌شود. برخی از ویژگی‌ها و امکانات منحصر به فرد این مجموعه عبارتند از:
- آپدیت بودن و جامعیت نرم افزاری: مجموعه نرم افزاری KING، توسط تیمی واحد و حرفه‌ای از مهندسین نرم افزار در طی 16 سال گذشته تهیه و تولید شده که آپدیت بودن و جامعیت از مهم‌ترین اصول در گردآوری این محصول بوده است. برخلاف سایر محصولات مشابه که تنها بخشی از نرم افزارها را در هر نسخه آپدیت می‌کنند، در زمان تولید این مجموعه، نسخه تک تک برنامه‌ها با وب سایت‌های شرکت سازنده هر نرم افزار چک شده و آخرین نسخه نرم افزارها در مجموعه قرار می‌گیرند. در گردآوری این محصول، شرط تناسب به صورت دقیقی رعایت شده تا علاوه بر قرارگیری نرم افزارهای کاربردی، مجموعه‌ای کامل از نرم افزارهای تخصصی رشته‌های مهندسی کامپیوتر، صنایع، برق، معماری، عمران و ... نیز در مجموعه گنجانده شود.
- فعال‌سازی خودکار: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات کاربران در نصب نرم افزارها، انجام مراحل پیچیده فعال‌سازی برنامه‌ها بوده که سبب بروز مشکل و ایجاد نارضایتی می‌شود. در محصولات مشابه هر نرم افزاری که نیاز به وارد کردن سریال یا نصب کرک داشته باشد، شما باید مراحل فعال‌سازی را از روی یک فایل متنی خوانده و به صورت دستی سریال‌ها را وارد کنید، کرک‌ها را تک تک در پوشه برنامه‌های کپی کنید تا سرانجام یک نرم افزار فعال شود. برای رفع این مشکل بزرگ، متخصصان شرکت پرند، بدون هیچ گونه دستکاری در سورس برنامه‌ها، فعال‌سازی بیش از 90% نرم افزارها را به صورت خودکار درآورده‌اند تا بدون اینکه نیاز باشد شما سریالی وارد یا کرکی نصب کنید، خود برنامه به صورت رجیستر شده بر روی سیستم شما نصب شود. سایر نرم افزارهایی که دارای فعال‌سازی خودکار نیستند هم دارای راهنمای تصویری فعال‌سازی به زبان فارسی هستند. مزیت اصلی راهنمای تصویری نسبت به راهنمای متنی، این است که شما نیازی به گشتن برای پیدا کردن محلی برای رجیستر کردن برنامه نداشته و دچار سردرگمی برای این کار نخواهید شد.

طراحی سایت