مجموعه آموزشی پرند

توضیحات کوتاه

مجموعه آموزشی پرند نرم افزار PowerPoint 2010,2013 سطح مقدماتی تا پیشرفته

مشخصات فایل

قیمت : 22000 تومان
نوع فایل : jpg
بازدید : 1662 نفر

نرم افزار PowerPoint نرم افزاری برای ارائه مطلب بوده و به کاربران امکان می دهد تا اسناد، چارت ها، نمودارها و تصاویر خود را برای سایر کاربران به نمایش و اشتراک بگذارند. در دروس دوره مقدماتی این آموزش، با روش های ایجاد و ویرایش انواع اسلایدها و متون آشنا شده و نحوه کار با نمای Slide Master را بصورت کامل خواهید آموخت. علاوه بر این، با نحوه درج انواع Objectها، سرصفحه و پاصفحه و کار با Themeها آشنا خواهید شد.
در دروس دوره متوسط آموزش نرم افزار PowerPoint 2010، با نحوه درج Background Styleها آشنا شده و روش ایجاد Templateها را خواهید آموخت. همچنین با فراگیری نحوه ترسیم و ویرایش اشکال، روش های درج افکت های دو و سه بعدی را مورد مطالعه قرار می دهید. علاوه براین، مباحثی نظیر درج Clip Art ،Word Art ،Smart Art ،Chart، تصاویر و جداول نیز از جمله مطالب این دوره آموزشی است. در دوره پیشرفته نیز با مطالعه قابلیت Action Button و Handoutها، به بررسی روش های درج و ویرایش انیمیشن بر روی Objectها و اسلایدها خواهید پرداخت. در ادامه نیز نحوه ایجاد و ویرایش Slide Show و انتشار اسلایدها را خواهید آموخت.
این بسته شامل 2 عدد DVD 9 گیگابایتی حاوی نرم افزار Microsoft Office ویرایش 2010 به همراه Service Pack 2 و ویرایش 2013 به همراه Service Pack 1، دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Microsoft PowerPoint 2010 به همراه آموزش ویژگی های جدید Microsoft PowerPoint 2013 می باشد.

طراحی سایت