مجموعه آموزشی پرند تکنیک های سایه زنی

توضیحات کوتاه

آموزش تکنیک های سایه زنی در V-Ray - دوره کامل

مشخصات فایل

قیمت : 15000 تومان
نوع فایل : jpg
بازدید : 1585 نفر


در این کارگاه آموزشی پیشرفته، شما با نحوه رندر پوست واقعی انسان و چشم ها با استفاده از V-Ray برای 3ds Max آشنا خواهید شد. در این میان، با وجود اینکه رندر، یک روش بسیار قدرتمند برای بهبود کیفیت کار یک هنرمند است، فرایند اجرای آن، نه تنها برای مبتدیان بلکه برای کاربران حرفه ای نیز می‌تواند بسیار گیج کننده باشد. با این وجود، شما در این دوره آموزشی می‌توانید نحوه انجام این فرایند را فرابگیرید.
در شروع کار شما نحوه آماده سازی کلیه Object ها را فراخواهید گرفت که این موضوع با ایجاد بهترین خروجی ممکن از رندر، پایان خواهد یافت. در واقع، در این کارگاه آموزشی شما نحوه کار بر روی سر کاراکتر و چشم ها را بصورت کامل فرا گرفته و پس از آن روش کار در Mudbox را خواهید آموخت. تنظیم ابعاد در 3ds Max و کار با Displacement Maps نیز از دیگر مباحثی است که در این کارگاه با آن مواجه خواهید شد. علاوه براین، مبحث بسیار مهم تنظیمات V-Ray که به بررسی مطالبی نظیر کار با دوربین، استفاده از نورها، روشنایی عمومی و انواع سایه زنی می پردازد نیز از جمله مباحثی است که در این کارگاه آموزشی بصورت کاملا حرفه ای مورد مطالعه قرار گرفته است.
بنابراین، پس از پایان این کارگاه آموزشی، درک بهتری از فرایند کلی رندر یک شخصیت واقعی در V-Ray را بدست خواهید آورد. در این میان، شما نکات بسیار ارزشمند و ترفندهای حرفه ای متفاوتی را در موضوعات مختلفی مانند سایه زنی پوست و چشم ها و همچنین گردش کار خطی خواهید آموخت که این امر در نهایت به شما این امکان را می دهد تا سبک جدیدی از Realism و زندگی را به کارهای خود اضافه نمایید.

طراحی سایت