سیستم عامل ویندوز 8 گردو ورژن Pro/ Enterprise

توضیحات کوتاه

ویندوز 8 تمامی نسخه ها

مشخصات فایل

قیمت : 107000 تومان
نوع فایل :
بازدید : 2255 نفر

ویندوز 8 تمامی نسخه ها
به همراه راهنمای نصب تصویری گام به گام فارسی

ویندوز 8 جدیدترین نسخه از مجموعه ویندوزهای مایکروسافت است. قابلیت های جدید، شگفت آور و جذابی به این سیستم عامل اضافه شده است.که برای آشنایی با ظاهر جدید و امکانات آن باید وقت زیادی صرف نمایید.

از جمله تفاوت های این سیستم عامل با نسخه های قبلی اضافه شدن رابط کاربری Metro ، حذف دکمه استارت ،IE10 ، پشتیبانی از USB3 و ... می باشد.

مجموعه‌ای که در دست دارید شامل نسخه نهایی ویندوز 8 شامل نسخه های Professional و Enterprise در هر دو ساختار 32 و 64 بیتی است.برخلاف سایر نسخه‌های موجود در بازار نسخه Professional این مجموعه شامل Windows Media Center نیز می باشد که در حین نصب ویندوز، نصب می شود و از قابلیتهای مالتی مدیای آن می‌توانید استفاده نمایید.

علاوه بر ویندوزها در این مجموعه آموزش کامل نصب ویندوز 8 به صورت تصویری در یک فایل PDF قرار داده شده است که با خواندن آن می‌توانید اطلاعات خود را کامل کنید.

بهترین اکتیویتور موجود برای ویندوز 8 را می توانید در شاخه Gerdoo بیابید. تنها کافیست فایل موجود در شاخه اکتیویتور ویندوز 8 را اجرا نمایید تا ویندوز به طور کامل و بدون محدودیت زمانی فعال شود.برخلاف سایر مجموعه‌های موجود در بازار اکتیویتور موجود در این نسخه تمامی قسمتهای ویندوز 8 را فعال می کند.

طراحی سایت