تحليلي بر سامانه هاي اينترنتي پذيرش پيشنهاد در سازمانهاي ايراني

منتخب

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: ششمین کنفرانس نظام اداری الکترونیکی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : docx
بازدید : 568 نفر
نویسندگان:
اكرم فداكار، هدايت كارگر شوركي
 afadakar@gmail.com
 afadakar@gmail.com
 
 
چكيده:
در اين مقاله، تلاش مي شود تا تحليلي كمي و كيفي از سامانه هاي اينترنتي پذيرش پيشنهاد بعنوان يكي از نمادهاي نظام اداري الكترونيكي در سازمانهاي ايراني ارائه شود تا به كمك آن بتوان ضعفها و قوتهاي احتمالي در طراحي و استقرار اين سامانه ها را شناسايي نمود. بدين منظور پس از مروري بر مباني نظري مرتبط با موضوع تحقيق، به معرفي نظام اينترنتي پيشنهادها و تبيين مزايا و شاخصهاي استقرار آن پرداخته مي شود. در ادامه به تحليل وضعيت موجود سامانه هاي اينترنتي نظام پيشنهادها پرداخته و از جنبه كمي به رتبه بندي ميزان موفقيت گروه هاي شش گانه سازمانهاي ايراني مورد بررسي، اقدام خواهد شد. همچنين در تحليلي كيفي، برخي از مهمترين چالشها و نقاط ضعف اين سامانه ها در ابعاد سه گانه شكلي، محتوايي و فني – مديريتي، بازشناسي و معرفي مي شوند.

واژه های كليدي:
نظام پيشنهادها، اينترنت، سامانه اينترنتي، پيشنهاد آنلاين، ايرانقیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.

 
طراحی سایت