چالش‌های پياده سازي دولت الكترونيك در راستاي سياست هاي سرويس دهكده جهاني

توضیحات کوتاه

ارائه شده در: هشتمین کنفرانس نظام اداری الکترونیکی

مشخصات فایل

قیمت : 2000 تومان
نوع فایل : docx
بازدید : 132 نفر
نویسندگان:
عليرضا عظيمي؛ مديرعامل سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
azimi@sarifava.ir
ياسر قرباني؛ معاون فني سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
ghorbani@sarifava.ir
سميرا حسني؛ كارشناس سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
hassani@sarifava.ir
مصطفي رنجبر؛ كارشناس سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
ranjbar@sarifava.ir
اويس رضازاده؛ كارشناس سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
rezazadeh@sarifava.ir
سيد سجاد جدي؛ كارشناس سازمان فناوري اطلاعات و آمار شهرداري ساري
jeddi@sarifava.ir

چکیده:
با پيدايش سرویس‌های الكترونيكي، دنيا را مي­توان به‌عنوان يك دهكده واحد كه دهكده جهاني نام دارد تصور كرد. در دهكده جهاني تمام كاربران صرف‌نظر از محدودیت‌های جغرافيايي و سیاسی در بين كشورها می‌توانند به سرویس‌های الكترونيكي دسترسي داشته باشند. بنابراين، شركت­هاي توليد نرم‌افزار نياز به گسترش سيستم جهاني و بررسي نیازمندی‌ها و شرايط تمام كاربران جهان براي ايجاد سرويس دهكده جهاني دارند. علاوه بر این، در سیستم‌های جهاني، شرکت‌ها، پروژه­ها و گروه‌های توليد نرم‌افزار  ممكن است در كشورهاي مختلف جهان قرار گيرند. اين شركت­ها نياز به تبادل دانش، مديريت و برنامه‌ریزی فعالیت‌های خود براي ساخت سيستم­هاي جهاني به‌جای سیستم‌های محلي درون كشوري دارند كه اين مسئله آن‌ها را به سمت مجموعه‌ای از مشكلات و چالش‌ها در فرايند توليد نرم‌افزار سوق می‌دهد. در اين مقاله ما براي آگاهي از مشكلات و ضرورت‌های اجراي رويكردهاي جديد در فرايند توليد نرم‌افزار، چالش‌های توليد نرم‌افزار در سیستم‌های جهاني و در نتيجه آن اجراي دولت الكترونيك را مورد بحث و مطالعه قرار مي­دهيم.
 
واژه های كليدي:
دهكده جهاني، مهندسي نرم‌افزار، سیستم‌های جهاني، شهر الكترونيكقیمت این مقاله 2000 تومان می باشد که می توانید بصورت آنلاین پرداخت کرده و دریافت نمایید.
برای خرید بر روی کلید خرید و دانلود در زیر کلیک نمایید و سپس بر روی کلید تکمیل و پرداخت خرید کلیک نمایید. بلافاصله پس از پرداخت آنلاین ، فایل برای شما قابل دانلود خواهد بود.
 
طراحی سایت